Aktualu Apie musMūsų veikla Rėmėjai Kontaktai
Diabetas

Diabeto kontrolė pramogaujant vandenyje

Liepos 26 - ąją Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klubo „MES“ nariai ir bičiuliai rinkosi į tradicinį klubo vasaros renginį. Šį kartą renginys buvo organizuotas pagal daniško seminaro modelį, pavadinimu „Diabeto savikontrolė vykdant veiklą prie vandens". Renginį sudarė dvi dalys: pirmoji - praktinė veikla ant vandens, antroji - pasidalijimas dar „neatvėsusiais" įspūdžiais šalia vandens. Pirmoje dalyje jokių didelių aiškinimų, kiekvienas esmę turi atrasti per savo praktinę veiklą, o antroje dalyje konsultuojantis su specialistais atliekami apibendrinimai ir padaromos išvados. Visi dalyviai nepriklausomai ar jie yra vaikai, ar tėveliai ar medikai turi vienodą statusą ir nėra jokių prižiūrėtojų, mokytojų bei auklėtojų. Visi dalyviai vykdo identišką veiklą, visi yra kolegos ir vienas su kitu draugiškai gali pasidalinti turima patirtimi ar įspūdžiais.

Skaityti plačiau...

Pasaulinė diabeto diena

Siekdami paminėti pasaulinę diabeto dieną, Alytaus rajono vaikų ir jaunimo klubo „MES“ nariai, remiami Lietuvos diabeto asociacijos ir UAB "BAYER" diabeto produktų specialistės Gintarės Lagunavičienės iniciavo du puikius renginius: dviejose gimnazijose vyko pamokos-pranešimai ir gliukozės kraujyje matavimo akcijos. Klubiečiams mielai sutiko padėti Alytaus miesto bei rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurų atstovai.

Skaityti plačiau...

Klubas MES stovyklauja

Vėjuotas liepos 14-osios rytas Dauguose pasitiko Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klubo MES narius, kurie jau antrus metus iš eilės pasirinko Didžiulio ežero pakrantę savo stovyklaviete.

Skaityti plačiau...

Diabeto žemėlapis

Susirgus diabetu sunkiausia pergyventi psichologinį šoką, kodėl aš? Kodėl mano vaikui? Visi galvojame, kad kažko nepadarėme, arba kažką padarėme netaip. Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klube MES yra 12 narių, kurie cukriniu diabetu serga nuo 3 mėn. Iki15 metų, ir daugeliui iškildavo klausimas- kodėl? Už ką man?

Skaityti plačiau...

Susitikimas Jotvingių gimnazijoje

Kadangi sergamumas cukriniu diabetu vaikų ir jaunuolių tarpe vis auga, Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klubas MES į Jotvingių gimnaziją pakvietė gyd. endokrinologą A. Baublį ir gyd . akušerę-ginekologę B. Maciulevičienę, kurie papasakojo klubo nariams kokie pavojai tyko brestant organizmui ir kas tai yra diabetinė neuropatija.

Skaityti plačiau...

Diabeto dienos minėjimas

Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klubas MES nariai nuo spalio mėn. pradėjo ruoštis Pasaulinės Diabeto Dienos minėjimui. Pagalvojome, kad į šios dienos paminėjimą įtraukti ir miesto gyventojus.

Skaityti plačiau...

© Alytaus vaikų ir jaunimo diabeto klubas MES     Privatumas | Terminai ir sąlygos